055-9661568 חייג כעת:
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות

מאווררי תקרה או מזגנים מה עדיף

בעצם שאלה זו תלויה בהרבה מאוד דברים, רמת הקירור המבוקשת, לאן צריך את זה ולאיזה שימוש. מזגנים הם מאוד מקררים, חזקים ומעניקים שמירה על חום אחיד, קור או חום, הם ידעו לספק לכם את הנדרש בדרך הטובה ביותר, אך החסרונות במזגנים רבות, הם צורכים חשמל רב, הם דורשים טיפול רציף בכדי לשמור על אירוכת חייהם ועל איכות השימוש שלהם והתקנתם אינה פשוטה והיא דורשת מספר צעדים שעלולים לקחת מספר ימים שזה מהווה עוד מקור לבזבוז כסף - טכנאי מזגנים. מצד שני עומדים מאוורי התקרה, הם מספקים אוורור איזורי בלבד ואינם מתפרשים על כל חלל החדר, הם יודעים לספק רק אוורור קריר כמו בריזה אך חום הם אינם מספקים, הם לא מספקים קירור אחיד ורציף, אך יש להם גם יתרונות, הם לא זוללים חשמל כמו המזגן, הם לא דורשים טיפול כה מסיבי כמו המזגן וגם התקנתם אינה מסובכת כלל ודורשת בסך הכל מספר שעות מחשמלאי בסיסי. כעת נותר לכם להחליט, אם מדובר בחדר שינה, רצוי לשלב בין השניים, כך שאם יש זמנים חמים במיוחד יש צורך במזגן או שיש חום סביר ולא כבד אפשר להדליק את מאוורר התקרה ולספק רוח קרירה, בחדרי עבודה רצוי גם לשלב בין השניים או להסתפק רק במאוורר תקרה בסיסי וחזק, בעצם לפי דעתכם ולפי התאמת רצונכם עם הנתונים שסופקו לכם.

חסכון משמעותי בכסף

בכל קיץ או חורף, חברות החשמל ממליצות לצמצם את השימוש במזגן כי שימוש רב במזגן מרכזי ובבתים רבים גורם לעומס רב ולפעמים להפסקות חשמל וקצרים שיוכלו אף להרוס מכשירי חשמל בביתנו. לפי נתונים אלו אפשר להבין שמאווררי תקרה הם אפשרות מאוד זולה וחסכונית מבחינת חשמל ואם אתם לא יודעים אם תוכלו להסתדר בלי מזגן, נסו לשלב בין השניים ולנסות להפחית את השימוש במזגן מרכזי וארנקכם יגיד לכם תודה. שימוש במזגן למשך לילה שלם יכול להגיע לסכומים של 40 שקלים תלוי בסוג המזגן ואם הוא מטופל כראוי, כך שלפי נתונים אלה מזגן לא איכותי ולא מטופל יכול לעלות בחודש קיצי 1200 שקלים רק ללילות, נתונים מאוד מרתיעים.

מבחינה בריאותית

הפעלה ממושכת של מזגן יכולה לגרום לאלרגיות, התקררויות, כאבי ראש וחולשה בעיקר כאשר אנו ישנים למרגולתיו בלילה. לכן אם אתם רוצים שמור על בריאותכם, השתמשו במאווררי תקרה איכותי וחלון פתוח ומנעו מעצמכם תסבוכים בריאותיים שיכולים לפגום באיכות חייכם.