055-9661568 חייג כעת:
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות

מה צריך לדעת על התקנת המזגן

זגנים נמצאים היום בכל מקום. הטכנולוגיה החדשה הוזילה את מחיריהם באופן ניכר וזה מה שאפשר להם להיכנס לכל בית, משרד, חנות או כלי תחבורה. כבר לא מדובר במותרות ולא בסגנון חיים, אלא בצורך אותו כל אחד מאיתנו חש על בשרו, במיוחד בחודשי הקיץ החמים והלחים. לא פלא שבקיץ הביקוש עולה ואיתו מזנק גם הביקוש למתקיני מזגנים, המחירים ומשך זמן ההמתנה למתקין. לכן, כפי שממליצים בחום המומחים, את כל הסידורים בקשר לרכישת מזגן והתקנתו כדאי לעשות בחורף. גם לאלה המחפשים שירות התקנת מזגנים בירושלים מוטב לחשוב על כך עוד בקיץ.

מה חשוב לדעת על התקנת מזגנים?

לרכוש מזגן בחנות ועוד לקבל אותו במבצע אטרקטיבי זה לא מספיק כדי להגיש נפלא בקיץ. מזגן דורש התקנה מקצועית על מנת שיוכל לשרת אותנו נאמנה בקיץ הקרוב ובכלל, כמה שנים טובות קדימה. למעשה, מלאכת ההתקנה מתחילה עוד מהתייעצות ראשונית עם מתקין מזגנים בנוגע לאופציות הכדאיות לבחירת המזגן האולטימטיבי בשבילנו. בשוק קיימים היום אינסוף דגמים ומותגים, ברמות מחירים שונות, באיכויות שונות ולמטרות שונות. המבחר עלול רק לבלבל ולהכניס אותנו להוצאות כספיות מיותרות, כל שכן להותיר אותנו עם מוצר שלא מתאים לצרכים שלנו. במהלך ההתייעצות כדאי גם לקבוע את המיקום המדויק, על מנת לרכוש מוצר שבאמת מתאים ובמחיר אופטימלי. חשוב לקחת בחשבון את מיקומו גם כדי למנוע גניבות ונזקים חיצוניים.

מדוע כדאי לעשות התקנת מזגנים בחורף?

להתקין מזגן בחורף משמעות הדבר לחסוך המון כאב ראש מיותר ולא מעט כסף. בחורף, המחירים יורדים בעשרות אחוזים בהשוואה לקיץ, ובחנויות אפשר למצוא מבצעים בהחלט כדאיים. בנוסף, גם עלות ההתקנה יורדת, מה שמקל על התקציב המשפחתי. בחורף אנו יכולים בשקט ובנועם לבחור ולהתאים לנו את המזגן הטוב ביותר ולקבל שירות באמת איכותי ממתקין מזגנים בעל מוניטין והמלצות. מעבר לכך רכישת מזגן עילי בחורף והתקנתו ימנעו מאיתנו את הסבל הנוראי מעומס החום והעדר מקור מולו אפשר לצנן את הגוף ואת הראש. למעשה, להתקנת מזגנים בתקופה זו יש המון יתרונות וכדאי לזכור אותם:
· מחירי מזגנים נמוכים (ראה מזגן זול)
· מחירי שירות ההתקנה נמוכים.
· זמן המתנה קצר בתור לטכנאי.
· התקנה מידית של המזגן.
· אווירה רגועה המאפשרת לחשוב ולתכנן היטב את הרכישה ואת ההתקנה.
· אבטחה לקיץ קריר ונעים בתוך הבית.

כמה עולה התקנת מזגנים?

התקנה של מזגן צריכה להיות התקנה מקצועית ויסודית. אסור להתפתות למחיר נמוך מדי וזאת משתי סיבות: הראשונה - מחיר נמוך מדי משמעותו עבודה לא מקצועת והשנייה - מחיר נמוך מדי בעת קבלת הצעת מחיר משמעות הדבר תשלום גבוה יותר בפועל עם סיום העבודה. בגדול, התקנה של מזגן רצפתי עד 3.5 כוח סוס נעה סביב 1,000 שקל ולעיתים יכולה לרדת לכ- 700 שקל. התקנה של מזגן מעל 3.5 כוח סוס תעלה כבר כ 1,200 - 1,500 שקל. מדובר במחירים המתייחסים למזגנים סטנדרטיים הכוללים צנרת חיבור עד 2 מטרים בין המנוע והמאייד, פלוס תושבת למנוע. התקנת מזגן מיני מרכזי עולה כ- 2,500 – 5,000 שקל. התקנת נקודת חשמל למזגן עולה כ- 300 – 450 שקל.