055-9661568 חייג כעת:
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות

מידע על מזגנים

ישראל הינה מדינה חמה במיוחד. השילוב של הלחות עם הטמפרטורות הגבוהות עלולות לייאש אפילו את החזקים מבין האנשים, וזאת מבלי לתת דגש מיוחד על התקופות בהן יש חמסין ושרבים למיניהם אשר גורמים להרגשת החום להיות אפילו עוד יותר קשים לספיגה. אך למזלנו, בזמן המודרני ישנם כמה פתרונות להתמודדות עם החום הישראלי הנפוץ, מזגנים ואוורורים באשר הם, ובכל זאת, הפתרון הבלתי מעורער הוא ה-מזגן. המזגן הראשון הומצא ב-1903 ונרשם כפטנט ב1906 על ידי וויליס האבילנד קרייר אשר היה איש נבון בעל תואר שני במכונות שהחליט להביא פתרון לבעיות רבות בשליטה על טמפרטורה ולחות. מאז המזגן כמובן השתנה רבות והותאם בגדליו ומנגנוניו למפעלים ענק ואף לרכבים קטנים, בזכותו הגיעה תקופה נפלאה בה אדם יכול להנות ממיזוג אוויר בזמן המודרני.

איך עובד מזגן?

המזגנים המודרניים מתבססים על עקרונות פיזיקליים לא פשוטים אשר עובדים על עיקרון של 'קררים' – נוזלים מקוררים שונים אשר מותאמים במיוחד לצורכי פעולת המזגן. בקצרה ופשטות, נוזלים אלו מקררים את האוויר אשר הם באים במגע עקיף עמו במזגן, וכתוצאה מזו יש למזגן את היכולת לשחרר אוויר קר (קררים אלו הינם גם הגז אשר יש צורך להחליפם כל תקופה בהתאם לשימוש), אוויר קר זה אשר יוצא לחלל החדר מקרר את החדר וגם מוריד את רמת הלחות בחדר, שילוב הטמפרטורה החדשה והלחות המותאמת הם הגורמים לנו להרגיש בנוח.

חברות המזגנים

קיימות חברות רבות של מזגנים בעולם, ישנם שמות ומותגים ידועים מאוד, אך מבין כל אלו יש דווקא לציין את מזגן מיצובישי בתור יוצאי מן הכלל. מזגן מיצובישי הינם מזגנים מודרניים אשר החברה דואגת לקדמתם התמידית, בנוסף לאורח חיים מרשים של מזגנים, אשר יכולים לשרוד שנים רבות ללא רבב, אופן פעולתם המכני הינו מרשים ביותר אשר משלב יעילות מקסימלית וחיסכון עבודה מעולה, יתרה מכך מחיריהם בשוק אינם יוצאים דופן, ולכן השקעה במזגנים מתוצרת מיצובישי ידועים בתור השקעה נבונה במזגן לבית. בכדי להוסיף על מה שנאמר מקודם, ישראל הינה מדינה אשר ידוע בחום היוצא מגדר הרגיל, רבים מאיתנו חוו תקופות קיץ אשר יכולות לשתק אדם ולגרום לנו להפוך לנטולי כוחות באופן מיידי, סביר להניח שאפילו הטקסט הזה יקרא לא פעם על ידי אדם אשר חם לו יותר מדי ברגע זה ממש.

תיקון המזגנים

עקב ריבוי המותגים והקדמה שטכנולוגיית המזגן חווה בתקופה האחרונה בדגש נוסף על העובדה שהעקרונות עליו מבוסס המזגן אינם פשוטים כלל, אופי התפעול אמנם קל, אך בעיה במזגן עלולה להיות טרחה רצינית לאדם אשר אין הוא בקיא בתחום המזגנים. התקלות במזגן רבות, החל מתקלות פשוטות דיין כמו סיומו של גז הקירור עד לתקלות יותר מסובכות כמו דליפת גז בצינור, כל אלו ועוד מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע טכני ולזמן שירותי איש טכנאי מזגנים בכדי לקבל את התיקון היעיל ביותר. תיקון על ידי אדם אשר אינו מנוסה עלול לגרור אחריו תקלות נוספות שיהיו קשות יותר לתיקון בעתיד.

לסיכום,

המזגן הינה המצאה מדהימה, אשר שופרה רבות במהלך השנים וגרמה לנו לחוש בנוחות מחודשת ברגעי חום קשים לא פעם אחת ובראשה עומדת חברת מיצובישי אשר דואגת לייצר את המזגנים המרשימים ביותר אשר ישנם כרגע בשוק.