055-9661568 חייג כעת:
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות

מערכת מיזוג מסוג VRF

במהלך השנים האחרונות אנו זוכים לראות אינספור חידושים, שיפורים ושינויים בעולם מערכות מיזוג האוויר, חידושים אשר הגיחו לעולמנו על מנת לאפשר עבודה יעילה וחזקה יותר בדגמי המזגנים החדישים בשילוב חסכון משמעותי בצריכת החשמל והאנרגיה. מרבית השיפורים הללו משולבים בקרב מגוון מזגנים ומערכות מיזוג אוויר למבנים פרטיים וכן במערכות למבנים עסקיים ותעשייתיים עם התאמות מיוחדות לאופן וצרכי השימוש השונים. דוגמא בולטת לחידוש משמעותי ומוביל בתחום היא ללא ספק מזגנים הפועלים על מערכות VRF, מערכות מיזוג אוויר הנחשבות ייחודיות ביותר בשל היותן פועלות על שינוי נפח זרימת הקירור, ומכאן גם שמן העברי השגור פחות - מערכות שינוי נפח קרר. מערכות אלו פועלות בעזרת מדחס מיוחד אשר משנה את המהירות שלו בהתאם למה שהמאיידים שלו דורשים. העבודה של כל מערכת שכזו מתבצעת באופן מודולארי, כך שבכל פעם פועל חלק אחר עד שכל החלקים פועלים יחד במערכת אחת.

מערכתVRF – היתרונות הבולטים

למערכת המיזוג VRF יתרונות שימוש רבים - מדובר ביתרונות אשר הופכים אותה למערכת יעילה ומשתלמת יותר הן עבור עסקים ומפעלים והן עבור מבנים פרטיים אשר בוחרים להתקינה:

עבודה שקטה: אחת הבעיות השכיחות במרבית מערכות מיזוג האוויר הקיימות, בעיקר במערכות אשר מותקנות במפעלים ומשרדים, היא שמדובר לא פעם במערכות שיוצרות רעש ומפריעות לשהייה נעימה במקום. לעומת זאת מערכת VRF היא מאוד שקטה, היא פועלת על 28 דציבלים בלבד, מה שמקנה שקט מוחלט בעבודתה.

נוחות: מדובר במערכת שמאפשרת לשמור על טמפרטורה קבועה בחדר ללא שינוי, זאת להבדיל ממזגנים אשר נוהגים לשנות את המעלות בצורות שונות.

שליטה מרחוק: ישנה אפשרות לשליטה באמצעות מחשב אישי פנימי עם אפשרות שליטה מרחוק וחיבור למערכות שליטה חיצוניות כגון בית חכם.

מגוון: אפשר למצוא מגוון רחב של מערכות מסוג זה, דגמים ייחודים אשר יכולים להשתלב בחדרים בעלי עיצוב שונה מה שאפשר להתקין את המערכת במגוון צורות שאנחנו מעוניינים.

גמישות: אין מערכת מיזוג גמישה יותר ממערכת VRF. מדובר על גמישות מרבית בהתקנה שלה עם התאמה מיוחדת לדרישות המקום, גמישות בטמפרטורות וביכולת הקירור והחימום בו זמנית, וכן גמישות בתחזוקת המערכת (ניתן לבצע החלפה של חלקים בצורה מאוד פשוטה ונוחה).

לסיכום נאמר כי מערכות VRF נחשבות לידידותיות ונוחות מאוד, חסכוניות בחשמל ומפחיתות באופן ניכר את עלויות השימוש בה. מערכת זו מתאימה במיוחד למגוון רחב של מבנים עם אפשרות התאמה הן לצורתם והן לטמפרטורה אשר שוכנת בהם ומדובר ללא ספק בבשורה המרכזית החדשה בתחום מיזוג האוויר בארץ ובעולם.