055-9661568 חייג כעת:
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות

שירות התקנה מקצועית

המזגן הוא מצרך אלמנטרי בישראל בה רוב ימות השנה שורר מזג אוויר קייצי לוהט. על מנת להימלט מהחום הבלתי נסבל אנו משתמשים באמצעי הקירור ובמיוחד במזגנים, בין אם מדובר במיזוג המשרד, המפעל או הבית הפרטי שלנו. אין ספק כי המזגן הוא מוצר בסיסי וחשוב המאפשר לנו לתפקד ביעילות בעבודה ובבית גם בימים בהם שוררת טמפרטורה קיצונית. הלכך, מומלץ להיעזר בשירות התקנת מזגנים מקצועי, כך שתוכלו ליהנות מהשימוש במזגן לטווח ארוך באופן מיטבי.

בחירת שירות התקנת מזגנים

ראשית כל, מומלץ לבחור בחברה אמינה, בעלת ותק ומוניטין בתחום מיזוג האוויר. חברות אמינות ומוכרות בשוק מחזיקות לרוב בצוות מתקיני מזגנים בעל הכשרה מקצועית מתאימה. כמו כן חשוב לוודא מהם זמני השירות ותנאי התשלום. המזגן הוא כלי שדורש תחזוקה שוטפת ורצוי שנבחר בבעל מקצוע אמין שיספק לנו שירות איכותי על בסיס קבוע. כיום המזגנים מתקדמים יותר, הם חסכוניים יותר ועשירים בפונקציות שונות המאפשרות לנו ליהנות מקירור אופטימלי. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע השולט במזגנים ובמערכות המיזוג השונות, כך שידע לבצע התקנת מזגנים על פי הוראות היצרן ויסייע לכם בתפעולו במידת הצורך.

שלבים בהתקנת המזגן

התקנת מזגן כוללת מספר שלבים, עבודה מסודרת תבטיח התקנה טובה ויעילה. בשלב הראשון מתקין המזגנים ידאג למקם את המזגן באזור המתאים לשם ניצול המזגן בצורה האפקטיבית ביותר, אם זו מבחינת קירור/חימום, נק' חשמל וכן התחשבות בגורמים נוספים. לאחר בחירת המיקום יש לבצע את ההתקנה עצמה של יחידת הפנים (המעבה הממוקם בפנים הבית ממנו יוצא האוויר) ויחידת החוץ (המדחס הממוקם מחוץ לבית). כאמור, חשוב כי ההתקנה תתבצע בהתאם להוראות היצרן, התקנה לא נכונה או שימוש באביזרים/חורים לא מתאימים עלולים לגרום נזק חמור למזגן. לאחר ההתקנה יש לחבר את הצינורות והכבלים השונים, חשוב להשתמש בצינורות מתאימים ולהעביר אותם בצורה אסתטית, כך שלא יחדרו אל הבית מים וכן לא יבצבצו לנו בבית צינורות וכבלים מכל עבר, כמו כן יש את עניין הקבל שצריך לבצע לו בדיקה.

השלב האחרון

בשלב הסופי, מתקין מזגנים מקצועי יעשה בדיקה יסודית בה הוא יוודא את תקינות המזגן, אם זו מבחינת קירור וחימום, פיזור אוויר, תקינות המזגן וכן שאין רעשים חריגים מהמזגן. בחירה בשירות התקנת מזגנים מקצועי ואמין יבטיח את פעילותו התקינה של המזגן ותעניק לכם ראש שקט מתוך ידיעה כי המזגן נמצא תחת ידיים טובות. מעבר להיבט המקצועי מומלץ לבחור בחברה או במתקין מזגנים המספק שירות אדיב ובעל זמינות גבוהה. לרוב הזול עולה ביוקר, לכן לא מומלץ להתפתות להצעות של חאפרים שעבודתם עלולה בסופו של דבר להוביל ליותר נזק מאשר תועלת. כשמדובר במזגנים יש "ללכת על בטוח" ולבחור בחברה אמינה ובעלת מוניטין.