077-6049304 חייג כעת:
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות

​מזגנים תעשייתיים - השכרה, תיקון והתקנה!

באמצעות טופ מזגנים ניתן להזמין שירות של טכנאי אשר ידאג למזגנים תעשייתים בארגונך, כאשר ניתן להשכיר, לתקן ולהתקין מזגן תעשייתי של כל חברה, בין אם זה אלקטרה, טורדנו או חברות נוספות המספקות מזגנים גדולים המתאימים לתעשייה.

התקנת מזגנים המיועדים למפעלים

אחת הבעיות הקשות הקשות והמאתגרות ביותר של בעלי מפעלים היא למצוא פתרון למזג אוויר בחללים מבונים גדולים - פתרון מעשי, חסכוני, אפקטיבי ובעיקר - אפשרי. על מנת לבחור את החלופה המשתלמת ביותר בהינתן כל הנתונים הרלוונטיים לבחירה מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה. קיימים כיום מגוון אמצעים וטכנולוגיות למיזוג אוויר של מתחמים וחללים תעשייתיים גדולים ובהם: מזגנים תעשייתים מסוגים שונים (מפוצלים, חלון, מערכת מישוג מרכזית ומיני מרכזות ועוד), מערכות מזוג בנפחי קירור משתנים מסוג VRF - VRV, מערכות מיזוג בטכנולוגיית WS, מאווררים גדולים ועצמתיים, מתקני קירור שונים ועוד.

כמו כן, אנו מספקים גם תיקון למזגנים תעשייתים

מזגנים תעשייתים נועדו על מנת ליצור תנאי עבודה נוחים לעובדים, קל וחומר במתחמים שבהם יש חשיבות לשמירה על טמפרטורת סף נדרשת בשל הרגישות של המוצרים המיוצרים בהם. הואיל ומדובר בהוצאה גדולה, לכן כאשר ישנה תקלה במזגן מהסוג הזה, חשוב להזמין שירות תיקונים באופן מיידי.

במידה ואין מזגן תעשייתי, אפשר גם להשכיר

חשיבות קיומה של מערכת מיזוג אוויר תקינה נובעת מההשפעה העצומה שעשויה להיות לה על סביבת העבודה וממילא על איכות החיים של העובדים השוהים במתחם התעשייתי שעות רבות מדי יום. היא מפחיתה את עומס החום והלחות, היא מזרימה את האוויר ומונעת תחושה של מחנק, היא מנדפת ריחות חריפים (כדאי להזמין ניקוי במידת הצורך), והיא הופכת את המתחם כולו למקום שמאפשר שהייה ממושכת בו. על מנת לאפשר ניצול ומיצוי מיטבי של מלוא הפוטנציאל הגלום במערכת המיזוג התעשייתי חשוב לתכנן אותה מבעוד מועד, בשלב שבו מתוכנן המבנה עצמו. כמעט תמיד ניתן להוסיף אמצעי מיזוג שונים כגון מאווררים ומזגנים, אבל ההוספה של אמצעים, חלקם כברירת מחדל בשל מגבלות שונות היא ודאי הרבה פחות אפקטיבית מאשר התקנת אמצעי מיזוג שתוכננו מבעוד מועד ומהווים חלק בלתי נפרד מתשתית המבנה ומאמצעיו השונים, כאשר אין מערכת כזו, ניתן להשכיר מזגן נייד תעשייתי.

טכנאי מזגנים תעשייתים הוא הפתרון לכל בעיה

אסור להקל ראש במיזוג האוויר, במיוחד כאשר במתחם סגור ודחוס שוררים תנאים קשים של חום ולחות המשפיעים באופן ישיר ומוכח על תפוקת העובדים ועל פריון עבודתם. התקנת מיזוג אוויר במפעל תעשייתי היא חלק בלתי נפרד מנקיטת אמצעי אבטחה וזהירות נדרשים והכרחיים, ולו רק בשל ההשלכה הקשה שעלולה להיות על העדר מיזוג אוויר. חשוב להידרש לנושא זה בכל הרצינות המתחייבת. לכן, נכון ומוצדק לדרוש מזגן כולל התקנה בתעשייה כאל חלק בלתי נפרד מתנאי העבודה (והמחיה!) שכל עובד זכאי וראוי ליהנות מהם, במידה ויש לכם בעיה עם המזגן, אתם מוזמנים להזמין כבר עכשיו טכנאי המומחה למזגנים תעשייתים דרך טופ מזגנים.