077-6049304 חייג כעת:
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות

מחירון מזגנים, גלה את מחירי המזגנים בשוק!

מחירון מזגנים לבית, ראה וגלה מהם מחירי המזגנים לפי חברות, כוחות סוס, סוגי המזגנים, כמה עולה שירות תיקון או התקנה ועוד, המידע לעיל ניתן בחינם וללא כל התחייבות. המחירים הכתובים במחירון באים לשקף את המחירים הכלליים בשוק, הם אינם מחייבים כל נותן שירות מטעם טופ מזגנים.

מחירון טכנאי מזגנים

סוג השירות טווח מחירים
מחיר ניתוק מזגן ופירוק
שירות פירוק, ניתוק ופינוי ללא התקנה מחדש של מזגן.
300 - 400 ש"ח
התקנת צנרת מזגן חדשה
החלפת צנרת ישנה והחלפתה בחדשה.
400 - 550 ש"ח
ביקור טכנאי מזגנים
עלות בדיקת מזגן בבית הלקוח
250 - 300 ש"ח
מחיר מילוי גז למזגן מכל סוג
מילוי גז מזגנים כולל בדיקת דליפת גז
300 - 400 ש"ח
החלפת קבל למזגן (נותן כוח) - כולל חלק חדש
החלק אשר אחראי לדחיפת המדחס
500 - 650 ש"ח
מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי
שירות התקנות כללי בבית הלקוח ללא רכישת המזגן.
1,000 - 1,900 ש"ח
התקנת מזגן מרכזי גדול (4 כ"ס או 5 כ"ס)
ללא המזגן רק התקנות.
1,600 - 2,400 ש"ח
התקנת מזגן עילי פשוט (1 כ"ס עד 2 כ"ס)
עלות התקנה בלבד ללא מזגן.
400 - 500 ש"ח
התקנת מזגן חלון
כולל חציבה בבטון, אטימה והתקנה.
600 - 800 ש"ח
רכישת מזגן כולל התקנה
של חברת SAGA אחד כוח סוס.
1,600 - 1,800 ש"ח

מחירון של מזגני תדיראן

סוג מזגן תדיראן מחיר משוער
מחיר מזגן תדיראן 1 כ"ס
כולל התקנה ואחריות יצרן
1,900 - 1,950 ש"ח
מזגן תדיראן 1.25 כוח סוס
כולל שירותי התקנה בבית הלקוח
1,950 - 2,300 ש"ח
מזגן 1.5 כוח סוס + התקנה
של חברת תדיראן.
2,000 - 2,650 ש"ח
מזגן 2.0 כוח סוס של תדיראן
כולל אחריות יצרן ושירות התקנה
2,200 - 2,800 ש"ח
תדיראן בכוח 2.5 כוח סוס (2.6)
כולל התקנות ואחריות.
2,400 - 3,600 ש"ח
מזגן תדיראן 3.0 כ"ס כולל התקנה
מחיר מיוחד! כולל אחריות!
6,400 - 7,200 ש"ח
  * המחירים המוצגים במחירון הנם למידע בלבד ולא מחייבים כל נותן שירות מטעם טופ מזגנים.

מחירי מזגנים חסרי תקדים!

אצלנו בטופ מזגנים לא תאמינו מה יש לנו להציע לכם! מחירי מזגנים עבורנו הם לא בעיה אנחנו מצוינים בכל הקשר גם לאיכות וגם למחיר. אנחנו דוגלים במחירים הוגנים. איזה כיף זה להרגיש שבחרתם במוצר הטוב ביותר אבל לא שילמתם מחיר מעצבן וגבוה עבורו. פה בטופ מזגנים תמצאו עובדים חרוצים ומומחים שיצילו אתכם עם הבעיות במזגן במחירי מזגן נוחים.

מחירי מזגנים אלקטרה, תדיראן טורדנו ועוד הכי זולים בארץ!

טבעי שבישראל החמה תצטרכו מזגן. טבעי שעם כל הלחות הזו תאבדו את הסבלנות. טבעי שאתם רק מחפשים אצל איזה חבר ללכת לישון כדי שלא תקומו בבוקר מזיעים ורגזניים. וכמובן שטבעי שלא תרצו למשכן את הבית שלכם בשביל זה. ולכן אנחנו מציעים לכם עסקאות עם מחירי מזגנים שלא תוכלו לסרב להם! מחירי המזגנים שלנו ובכלל כל המחירים לכלל השירותים שלנו הם מחירי מציאה. ועוד לא שמעתם על המבצעים וההנחות שלנו! בעד המחיר האטרקטיבי שלנו תקבלו שירות מצוין, עם מיטב הציוד הכי חדשני ופשוט, בלי להסתבך עם פטנטים ישנים וכמובן וותק אמיתי וניסיון של שנים אותו אי-אפשר להחליף בעד שום הון שבעולם. אנחנו מציעים לכם עסקאות עם מחירי מזגנים שלא תוכלו לסרב להם. לא צריך להוציא הון כדי לרכוש מזגן. מחירי המזגנים שלנו ובכלל כל המחירים לכלל השירותים שלנו הם מחירי מציאה!

מחירי מזגן 1.5 כוח סוס הכי זול בארץ!

תמנעו מעצמכם עוגמת נפש מיותרת והצטרפו לשאר לקוחותינו המרוצים. אנחנו מקפידים על סדרת מחירים הוגנים שמתאימים לכל השכבות באוכלוסייה בכל הגילאים ובכל השלבים. מזגנים אל תיתנו ליוקר המחיה לבלבל אתכם-אל טופ מזגנים הוא עדיין לא הגיע. מחירי המזגנים האטרקטיביים שלנו ישאירו אתכם המומים, אך אין מה להישאר בשוק, חבל לכם על הזמן ועל האנרגיה שאתם משקיעים בטכנאים ממקומות אחרים. מחירי המזגנים שלנו חסרי תקדים. האיכות שלנו גם היא חסרת תקדים ותפתיע אתכם. חשוב לא לעשות פשרות כשמדובר במערכת המיזוג הביתית שלכם או המשרדית. חוסר השקעה במערכת המיזוג בבית תביא להשפעה ישירה על הסבלנות שלכם, וחוסר ההשקעה במערכת המיזוג במשרד תביא להשפעה ישירה על המוטיבציה והתמריץ של העובדים שלכם לעבוד טוב. כשחם ולא נוח מן הסתם שיהיה קשה יותר לעבוד או שתהיה הרבה פחות סבלנות לבעל או לאישה. החום יכול פשוט להוציא אותך מאיפוס וריכוז? ואת הכל אפשר למנוע עם מחירי המזגנים של טופ מזגנים.

מחירי מזגנים כולל התקנה של חברות מובילות

אנחנו מציעים לכם עסקאות עם מחירי מזגנים שלא תוכלו לסרב להם. לא צריך להוציא הון כדי לרכוש מזגן נייד. טופ מזגנים מציעים לכם מחירי מזגנים הוגנים. מחירי המזגנים שלנו ובכלל כל המחירים לכלל השירותים שלנו הם מחירי מציאה. אנחנו מקפידים לייעץ וללמוד הכי טוב שאפשר את כל הציודים והחידושים הטכנולוגיים כדי שלא נופתע כשנגיע אליכם. בחברה שלנו כולנו עובדים ימים כלילות ועושים כמיטב יכולתנו כדי לתת מענה לכל דרישות הלקוח והכל במחירי מזגן נוחים ואטרקטיבים.

מחיר מזגן במבצע רק בטופ מזגנים

טופ מזגנים מציעים לכם שירות של מזגן במחירים שייתן לכם שירות מקצועי ומהיר. עברתם לבית חדש משלכם? בניתם אותו מאפס או אולי שיפצתם אותו לפי טעמכם? למרות הגינה הקטנה והירקרקה, למרות הסלון המשפחתי, למרות האווירה הקסומה אתם עדיין מרגישים שחסר משהו? ובכן יש לנו את התשובה בשבילכם! מזגן מחירים של טופ מזגנים בזיל הזול! הגעתם למקום שלא מתפשר, הסטנדרטים שלנו הם מהטובים בשוק. מזגן מחירים של טופ מזגנים לא יאכזב אתכם ולא חשוב איזה שירות תבקשו-הכול בזול.

מחיר מזגן אלקטרה, תדיראן, אינוורטר וחברות נוספות במחיר הזול בארץ.

כדי שיהיה לכם נעים וכדי שתמיד תהיו מרוצים ומחייכים רכשו התקנת מזגן במחירים מקפיצים! טופ מזגנים- השם אומר הרבה, אנחנו הטובים ביותר. אל תבזבזו זמן וכסף, אל תהיו טרודים ומוטרדים, תפסיקו לרוץ ולחפש- כי ברגע שתהיו לקוחות שלנו לא תצטרכו לדאוג עוד. אנחנו ניתן מענה לכל צרכיכם, נהיה זמינים בכל עת, ולא נפסיק עד שנדע שעשינו בשבילכם את הכי טוב. בנוסף אנחנו לא רוצים שתעשו את העבודה עצמאית-שזה עוד יותר מעצבן. אנחנו מקפידים על עבודה איכותית ומוקפדת, מחומרים איכותיים ובהתאמה מושלמת לתנאים. אל תתפלאו שכל כך מתחשק לכם להישאר בבית פתאום אחרי שהתקנתם מחירים מזגנים של טופ מזגנים. מחירים מזגנים של טופ מזגנים-הגעתם למקום שלא מתפשר, הסטנדרטים שלנו הם מהטובים בשוק.

מחיר מזגן 1 כ"ס , 2 כ"ס וגם 3 כוח סוס הכי זול שיש!

בטופ מזגנים אנחנו לומדים ושוקדים על מנת לדעת ולהבין בשלל הבעיות שיכולות לצוץ במזגנים. טכנאי המזגנים שלנו ישמור על הבריאות שלכם ושל ילדכם. עם מחירים מזגנים מבית טופ מזגנים תחשבו כל יום העבודה על הבית. וכשתגיעו הביתה לא תרצו לצאת ממנו בגלל שכל כך נעים בו! אתם תוכלו להתרכז במשימות שלכם בלי לאבד סבלנות בגלל החום, תוכלו לאפסן את כל המאווררים שקניתם כדי לנסות בלי הצלחה לצנן את החדר. וכמובן אתם יכולים לנשום עמוק ולחייך! הקיץ אמנם הגיע אבל בדיוק בשביל זה טופ מזגנים מציע לכם שירות שלא תוכלו לסרב לו. אנחנו מציעים לכם מזגן מחירים מקצועי עם התקנה של מתקין ומוסמך שייתן לכם שירות מצוין עם חיוך ואדיבות והכל במחיר נוח שלא ירושש אתכם. אל תשכחו שמדובר פה בחברה מקצועית ששומרת עליכם מתקלות-מזגן מחירים יעזור לכם ויפתור לכם את הבעיה בתוך שניות, אל תתפשרו ואל תחשבו פעמיים-הזמינו מזגן במחירים מצוינים מבית טופ מזגנים. אנחנו ניצור עבורכם את האקלים המושלם בשבילכם בבית שלכם. כדי שיהיה לכם נעים וכדי שתמיד תהיו מרוצים ומחייכים רכשו מזגן במחירים מקפיצים או שירות תיקון מזגנים.

אז מהו מחיר מזגן נייד או רצפתי? גלו עוד אודות הנושא!

כולנו עובדים קשה מהבוקר עד הערב ומרוויחים את פרנסתנו אחרי עבודה קשה, ואנחנו מבינים ויודעים מה המציאות בישראל ולכן לא רוצים לבזבז לכם את הכסף. אנחנו מציעים לכם שירות מצוין של מזגן מחירים בתמורה למחירים מצחיקים. כשתגיעו הביתה לא תרצו לצאת ממנו בגלל שכל כך נעים בו. הקיץ אמנם הגיע אבל בדיוק בשביל זה טופ מזגנים מציע לכם שירות שלא תוכלו לסרב לו. למחירים שלנו אין מתחרים בשוק בישראל. היכנסו לאתר ותראו איזה מבצעים והנחות חסרות תקדים. מה לא שמעתם על מזגן מחירים של טופ מזגנים? הגיע הזמן שתשמעו! כדי להבטיח את בריאותכם ואת בריאות בני משפחתכם הזמינו מזגן מפוצל שיעזור לכם לקרר ולהרגיע אתכם אחרי יום מטורף בעבודה או באוניברסיטה או בביה"ס או אפילו אחרי טיול בטבע מתחת לשמש הקופחת! תנו לנו לעשות את העבודה. מזגן מחירים שלנו חרוצים עד מאוד ויגיעו אליכם בדיוק בזמן, ויתקנו בדיוק את הבעיה! טלפון אחד ותקבלו שירות מדהים עד הבית. אנחנו כאן בטופ מזגנים עובדים ימים כלילות ועושים כמיטב יכולתנו כדי לתת מענה לכל דרישות הלקוח.