077-6049304 חייג כעת:
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות

ניקוי וחיטוי מזגנים מקצועי במחיר מוזל

המזגן לא פועל כראוי? אולי אתם צריכים בעצם שירות ניקוי מזגנים? שירות מקצועי אשר ימנע מכם ריח רע מן המזגן, יעלים את העובש והכל במחיר זול ובאופן מקצועי, אז למה אתה מחכה? הזמן כאת ניקוי מזגנים מקצועי במחיר מוזל.

ניקוי מזגנים מעובש

ניקיון למזגן מפני עובש הוא דבר חשוב, לכן חשוב לבצע מידי תקופה ניקוי למזגנים בכל רחבי הבית, הוצאה ושטיפת פילטרים ודברים נוספים שתמצאו במדריך הבא המסביר כיצד נבצע ניקוי מזגנים מקצועי לבד.

אז איך נבצע ניקוי מזגן לבד?

רבים מאיתנו נוטים לנקות את המזגן וחלקיו רק אחרי שהוא מפסיק לעבוד או לאחר הטפות מצד טכנאי מזגנים אשר את שרותיו שכרנו לצורך מתן ישועה. אנו לא באמת מבינים את הנזק שאנו גורמים ולא, לא למזגן, אלא לנו ולילדנו אשר נמצאים בבית ונושמים את האוויר הנפלט מהמזגן. איני יודע אם פתחתם פעם את מכסה הפלסטיק המשמש כמעטפת למזגן ושלפתם את הפילטרים אשר כל ייעודם להפריד את הלכלוך והאבק אשר נכנס עם האוויר מאפנו. מי מכם אשר עשה זאת יודע שהתמונה מזעזעת. כמות הלכלוך והאבק אשר נישאים על האוויר הנכנס לביתנו הינה עצומה וניתן לאסוף את הלכלוך מהפילטר בידנו ולהפכו לכדור של זוהמה, אחרת עם הצטברות לחות הוא יהפוך לעובש. זוהמה אשר אנו נותנים לילדנו לנשום. אני לא מדבר רק על אלו אשר רגישים לקרדית אבק הבית הגורמת לתגובות אלרגיות. אלא על כל אחד ואחת מאיתנו הרוצים לנשום אוויר נקי. לכן, על כולנו להיות אחראים ולדאוג לניקויו של המזגן פעם בחודש. בדיוק כפי שאנו מנקים את ביתנו בכדי לחיות במקום נקי, עלינו לדאוג לנקות את המזגנים בבית בכדי לנשום אוויר נקי.

אז איך מנקים את המזגן?

פשוט מאוד. כל אחד מאיתנו יכול לבצע את הפעולות הדרושות לניקוי המזגן הביתי. עלינו לדאוג לפרק את מעטפת הפלסטיק (זהו הפלסטיק אשר נמצא בחזית המזגן), לדאוג לנקות אותה בעזרת לחץ מים (בגינה או באמבטיה) או בלחץ אוויר. בנוסף עלינו לפרק את הפילטרים אשר נמצאים תחת מעטפת הפלסטיק. הפילטרים יושבים במסילות וניתן לשלוף אותם החוצה. יש לשים לב כיצד הפילטרים ממוקמים בכדי שנוכל להחזירם בדיוק לאותו מקום. לאחר פירוקם יש להוריד מהם את הלכלוך אשר הצטבר ע"י שטיפתם תחת זרם מים חזק, מומלץ גם להשתמש בספריי לחיטוי. ניתן לבצע זאת עם צינור הגינה, ברז האמבטיה או כל כלי אשר יכול לייצר לחץ מים. לאחר ניקוי הפילטרים יש לייבש אותם. מומלץ לא לייבש בשמש אלא בצל וזאת בכדי לשמור עליהם.לבסוף יש להרכיב את הפילטרים ע"י השחלתם למסילות. פעולת הניקיון אורכת כחצי שעה ויש לבצעה אחת לחודש.

לסיכום, אפשר להזמין ניקוי מזגנים מקצועי

יש לדאוג לבצע ניקוי למזגן על בסיס קבוע וזאת בכדי לאפשר לנו ולילדנו לנשום אויר נקי, אנו ממליצים לעיתים רחוקות להזמין טכנאי אשר יבצע ניקוי לתעלות ולצנרת המזגן כולל חיטוי מקצועי. במידה והנכם זקוקים למידע נוסף, ניתן להיכנס לאתר "טופ מזגנים" לקרוא מאמרים נוספים בנושא ולשאול שאלות נוספות או ליצור קשר עם טכנאי מזגנים לפי אזור מגוריכם. באתר ניתן למצוא מידע רב על מזגנים ועל טכנאים בתחומים שונים במידת הצורך. בהצלחה בניקיון המזגן ואל תשכחו לנשום אויר נקי זה כדאי וזה קל.