077-6049304 חייג כעת:
קבל עד 3 הצעות מחיר במהירות ובקלות

רכישה והחלפת קבל למזגן מכל סוג

דרך טופ מזגנים ניתן לרכוש קבל לכל סוגי המזנים כמו: תדיראן, אלקו, אמקור, אלקטרה, טורדנו LG, SAGA, ועוד בנפחי מיקרו שונים, חיבור קבל התנעה למזגן חשוב על מנת לתת לו את הכוח לקרר לחמם את חלל הבית, כאשר ישנם בעיות במזגנים בדרך כלל הבעיה נמצאת בקבל, אצלנו תמצאו קבלים במחיר זול כולל החלפה.

רכישת קבל למזגן במחירי עלות

כמו בכל דבר שרוכשים בחיים חשוב מאוד מלבד קניית המוצר האיכותי ביותר אלא את האביזרים הכי טובים. נתחיל בדוגמה פשוטה, קניתן טלפון חדש, במידה ותשמשו במטען לא מספיק איכותי במצד אחד הסוללה תטען לאט מידי ומצד שני זה יכול לדפוק את המכשיר הסלולרי שלכם וכל ההשקעה הולכת לפח. טלויזיה חדשה שרכשתם, במידה והכבל שיעבור מהממיר אליה לא יהיה באיכות גבוהה אז השידור לא יהיה מוצלח ובעצם לא תנצלו את יכולות הטלויזיה כמו שצריך. כך גם בתחום המזגנים, לא משנה כמה המזגן חדיש וחזק, אלה שמועברים דרכו חייבים להיות טובים וברמה גבוהה, אנו מספקים רכישת של מגוון רחב של קבלים תואמים חברות מובילות כמו אמקור, אל ג'י, תדיראן, אלקטרה וטורדנו.

מהו קבל למזגן ומה חשיבותו?

רכשתם מזגן חדש? הרי ששלב זה הינו רק חלק מן התהליך, לאחר מכן צריך התקנה למזגן ובהתקנה חשוב לבחור מתקין מקצועי ואמין שיעבור עם הציוד החדיש והדרוש על מנת שהמזגן יתפקד באופן תקין ושתהיו מרוצים מתפוקתו. לשם כך, דרושים התקנות איכותיות ומבוקרות, לדוגמא אלה שמעבירים את הגז מזגנים שיהיו אטומים ועבים כדי שלא תהיה סכנה של דליפת גז ואז יקרו מספר דברים, בין היתר קבל עבודה תקין שעבר בדיקה יכול להבטיח לנו התקנה איכותית.

סכנות בהתקנה לא בטוחה של מזגנים

המקרה הראשון הוא שתהיה סכנת שריפה בקיץ כשהמזגן דולק, חם מאוד בחוץ ויש דליפה מהצינור, עלולה להיווצר שריפה וחמור מכך פיצוץ של הגז. נמשיך מכך שאם המזגן לא יקבל את כמות הגז הדרושה גם הוא לא יעבוד בצורה אפקטיבית וגם ייגרם לו נזק מפעולה לא תקינה ובנוסף הגז יוכל להיגמר במהירות שלא חשבתם שיכול לקרות או שלא התמודדתם איתו בעבר.

מצפים ממזגן חדש שיעבוד לאורך שנים

חוץ מגז המזגנים יש גם את המנוע שצורך המון חשמל וכדי שהפעולה שלו תהיה תקינה גם קבלי חשמל צריכים להיות בתקן המתאים. איכות ברמה הרצויה יעזרו לפעילות תקינה של המזגן וימנעו תקלות לעומת אלה באיכות ירודה אשר יכולים לגרום לקצר במזגן, או לשרוף את המנוע כי יעבירו יותר מידי זרם או שלפעמים יעבדו טוב ולפעמים פחות וישגעו את המנוע. אך מצד שני יכולים גם לגרום לנזק הרבה יותר גבוהה ולקצר את החשמל בחדר או בבית כולו, מכיוון שפעולת המזגן הינה הפעולה שצורכת הכי הרבה חשמל בבית, סטיה של רמת המתח הדרושה יכולה ליצור תקלה ולהקפיץ את החשמל בבית פעמים רבות עד כדי שיקצר מכשירים חשמליים בבית ויפגום בכל החשמל בבית.

בדיקה פשוטה תמנע תקלות

כדי למנוע את התקלות הרשומות למעלה פשוט מאוד לחפש מעט מידע באתר של טופ מזגנים, להבין איזה סוגים צריכים למזגן הספציפי שלכם וככה תוכלו להתעניין בעת ההתקנה ולוודא שהקבלים והציוד שמתקין לכם את המזגן הינו בטוח ויגרום למזגן לפעילות תקינה ככל האפשר.